تبلیغات
سلام66(فرشتو) - جیست بعدازاین تکلیف ما...!?

سلام قولا من رب رحیم - خوش آمدید

جیست بعدازاین تکلیف ما...!?

نویسنده :سید
تاریخ:چهارشنبه 2 آذر 1390-03:04 ب.ظ

  دوش دیدم که خدایم، خدایی می کند

  از«بهارستان» و غیره ،رونمایی می کند

«لطفاادامه مطلب رابخوانید»


گفتمش: یارب ! چسان اینان شدندمجلس نشین !؟

گفت : زبان برکام گیر، کینان شیطان نشینی می کنند.

گفتمش: یارب چیست این غوغا دربینشان ...!؟

گفت : حق می بینندو برناحق پافشاری می کنند

گفتمش: ای اله ! تبعیض مادام العمری رااصلاح می کنند!؟

گفت : صورت مسئله رادارن، ماست مالی می کنند

گفتمش: یارب! دربینشان اهل حقی پیدامی شود...!؟

گفت :  مردان حقی، بینشان ست، بهراین دعوامی کنند

گفتمش: مولا! ازکجا دانیم که برحق و که برباطل ست !؟

گفت :  جبهه حق ، برحق مردم پافشاری می کنند

گفتمش: یارب چسان این کارمی کنند..!؟

گفت  : در«کم لم یکن » کردن تبصره3 تلاش می کنند

گفتمش: داورا ! اهل باطل مگرچه می کنند..!؟

گفت : ظاهری سازندووبرحفظ کرسی تلاش ها می کنند.

گفتمش: ای حق! اینان،چگونه اینکارمی کنند!؟

گفت: بهرخوابندن غوغا ، ظاهری ازتبعیض رااصلاح می کنند

گفتمش: ای خدا ! توخدایی واینان چنین می کنند...!؟

گفت : ازستاری وصبرمن، سوء استفاده می کنند.

گفتمش :ای خالق ما چیست بعدازاین تکلیف ما...!؟

گفت : حبذا آنانکه برحقندوهشدارندوبهرفرج دعا می کنند.

عامل اصلی که باعث شدآنچه خواندید، بنویسم ، آن بودکه در«ادامه مطلب » آمده ،خواندم به حال...گریستم.قرآن گشودم،چنین نگریستم: فلایَحْزُنكَ قَوْلُهُمْ إِنَّا نَعْلَمُ مَا یُسِرُّونَ وَمَا یُعْلِنُونَ(!)

ا- آیه 76 یس= ازگفتارشان محزون مباش،زیراآنچه آشکارمی کنندوپنهان،مامی دانیم.

..............

حمیدرسایی نماینده تهران : امروز(سه شنبه1آذرماه) در مجلس اتفاقاتی رخ داد که متاسفانه با توجه به گرایشات خاصی که در برخی از رسانه ها حاکم است.... واقعیت را به اطلاع مردم نرسانند.

1-...

. 2-بر اساس این تبصره، پاسخی که مجلس به این استفساریه داده، طبیعی و بدیهی است. در حقیقت هر چند این استفساریه هم نوعی تبعیض است ولی این تبعیض در حد یک شاخه از یک درخت بزرگ بود و تبعیض اصلی در اصل تبصره 3 ماده 71 است که اگر مجلس به دو فوریت حذف آن امروز رای می داد، کاری انقلابی کرده بود...

3-...و4-...و5-...

 . 6-امروز صبح وقتی به صحن علنی مجلس رفتم، دیدم که برخی از این آقایان اصرار دارند که دو فوریتی ما در خصوص حذف تبصره 3 ماده 71 به رای گذاشته نشود و فقط دو فوریتی لغو استفساریه به رای گذاشته شود. سئوال کردم چرا این اصرار را دارید؟

 آقای ابوترابی و حتی آقای لاریجانی گفتند که نگرانیم طرح شما رای نیاورد و این برای مجلس خوب نیست، آبرو ریزی می شود! استدلال برخی از همکاران این بود که در حال حاضر وقتی در برابر انتقادات قرار می گیرم اعلام می کنیم که اصل تبعیض در تبصره 3 ماده 71 است که در مجلس هفتم تصویب شده و به مجلس هشتم ربطی ندارد و اگر این طرح شما رای نیاورد، انتقادات متوجه مجلس هشتم خواهد شد! گفتم اگر ما فقط استفساریه را لغو کنیم که فقط با مردم بازی کرده ایم چون اصل تبعیض در تبصره 3 ماده 71 است و همه این را می دانیم. گفتند ما می خواهیم کاری کنیم تا مجلس رای دهد و فشار افکار عمومی از روی مجلس برداشته شود! گفتم با این کار فشارها را بیشتر می کنید چون رسانه ها، دانشجویان و آنهایی که به حق پیگیر این موضوع هستند، متوجه می شوند که اصل تبعیض در تبصره 3 ماده 71 است و لغو استفساریه چیزی نیست. به اضافه این که در این چند روز نیز همه ما مصاحبه کرده ایم و گفته ایم که مشکل از کجاست. گفتم که اگر نمایندگان را توجیه کنید و آنهایی که رایشان با میل و اشاره شماها تنظیم می شود، اگر بفهمند که نظر شما هم همراهی است با حذف تبصره 3 ماده 71 است، رای می دهند.

. 7-در ادامه جلسه وقتی اصرار  آنها و هیات رییسه برای انصراف ما فایده نداشت-

حتی آقای باهنر مرا تهدید کرد که برو پایین والا اسمت را به عنوان بی نظم از پشت تریبون اعلام می کنم و آبرویت را می برم که من هم گفتم آبروی من دست شما نیست تا آن را ببری یا نگه داری....

 

 

. 8- آقای باهنر از آقای ابوترابی خواست تا به عنوان طراح حذف استفساریه سخن بگوید و آقای ابوترابی هم شروع به سخن کرد. وقتی کار به اینجا رسید و ما دیدیم که هیات رییسه در تبعیضی آشکار به دنبال اجرای خواسته های خودش است نه اجرای آیین نامه، با پیشنهاد آقای حسینیان و در دفاع از حقوق مردم و در اعتراض به این رفتارها به سمت درب خروجی صحن علنی حرکت کردیم. بسیاری از همکاران از جمله آقایان زارعی، آقا تهرانی،‌ کریمی قدوسی، قاضی زاده، ابطحی، حسینیان، موسوی مبارکه، محمدی اردبیل، کوچک زاده، کوثری، هدایت خواه و برخی از همکاران دیگر قصد خروج از صحن علنی را داشتیم که ابتدا هیات رییسه اجازه باز کردن درب را نمی داد و وقتی اصرار و پافشاری ما را دید، در کمال ناباوری علی رغم این که نمایندگان کارت خروج خود را می زدند اما عدد حاضران در جلسه کم نمی شد؟! برخی از نمایندگان مانند آقای توکلی و علی مطهری که در مقابل درب خروج حضور یافته بودند، از ما درخواست می کردند که به داخل صحن برگردیم که من به این همکارن گفتم از شما انتظار نبود! به آقای مطهری گفتم که اگر واقعا دنبال حق بودی چرا برای این رفتارهای هیات رییسه استعفا نمی دهی؟ به آقای توکلی گفتم انصافا اگر دولت چنین رفتاری کرده بود همینطور عمل می می کردید....

. 9-اینجا بود که برخی از نمایندگان از جمله آقای کامران و خانم اخوان و چند تن از نمایندگان دیگر 

با مراجعه به هیات رییسه و امضای دو فوریتی ای که ما تقدیم کرده بودیم، بهانه را از آنها گرفتند. رفتار هیات رییسه که مانند یکشنبه سیاه در وقف 250 هزار میلیارد تومان اموال دانشگاه آزاد کاملا بر خلاف تمامی مبانی بود و از طرفی پایداری همکاران امضا کننده دو فوریتی حذف تبصره 3 ماده 71 در نهایت باعث شد تا آقای باهنر مجبور شود سخنان آقای ابوترابی را قطع کند و طرح آن دوفوریتی را متوقف کند تا طبق آیین نامه، دوفوریت امضا شده که اصل تبعیض را از بین می برد مطرح شود. در این بین که من و همکاران دیگر در حال حرکت به سمت صندلی های خود بودیم تا در این باره سخن بگوییم....... بعد از ایشان البته آقای حسینیان به وضوح تمام و با استحکام و استدلال های خیلی خوب به عنوان دومین موافق سخن گفت. آقای یوسف ن‍ژاد و آقای توکلی هم در مخالفت سخن گفتند که سخنان آقای توکلی از جمله این که دریافت مابه التفاوت حقوق، تبعیض نیست، برخلاف مواضع عدالت طلبانه ایشان در این سال ها و حتی بر خلاف نامه ای بود که چند روز قبل منتشر کرده بود. این مواضع تعجب ما را بیشتر کرد که چرا این دوستان نگران آبروی از دست رفته نیستند و چرا نمی خواهند این طرح عدالت طلبانه به ثمر بنشیند؟

 

10- نهایتا رای گیری به عمل آمد و همانطور که در یادداشت روز شنبه ام در هفته نامه 9 دی پیش بینی کرده بودم ، اکثریت نمایندگان مجلس حاضر نشدند به حذف تبصره 3 ماده 71 قانون خدمات مدیریت کشوری و این تبعیض آشکار رای دهند! یعنی  اگر مدیری  مانند ما نمایندگان بعد از دوره نمایندگی به یک کارمند عادی یک اداره تنزل پیدا کنیم، همچنان 80% از حقوق و مزایای دوره نمایندگی را دریافت خواهیم کرد و اگر بازنشسته شویم هم باز این حقوق را تا پایان عمر دریافت خواهیم کرد تا تطابق تطبیق صورت گیرد! بعد از این مرحله، دو فوریت آقای ابوترابی در خصوص لغو استفساریه هفته قبل طرح شد و نمایندگان به آن رای دادند و البته برخی از رسانه ها تلاش کردند این گونه القا کنند که مجلس کار بزرگی کرده و به نفی تبعیض رای داده است، در حالی که این جز ماست مالی و قلب واقعیت چیزی دیگر نیست چرا که تبصره 3 ماده 71 در جای خود باقی است و البته رسانه های انقلابی و مردم باهوش و نخبگان تیزهوش این را می فهند حتی اگر ما بخواهیم آن را طور دیگری نشان دهیم.

11- واقعیت را بخواهید از مجلسی که به وقف 000/000/000/000/250 میلیارد تومان اموال دانشگاه آزاد رای می دهد و در حمایت از جاسبی و دانشگاه آزاد رکود می شکند و 240 امضا در ذیل نامه تقدیر از آنها ثبت می کند و دستور صریح رهبری در خصوص تصویب طرح نظارت بر نمایندگان را یک سال و چهار ماه سرگردان می گذارد و ... انتظاری بیش از این نیست که فقط حدود 64 نفر به حذف تبصره 3 ماده 71 که تبعیض آشکار است، رای دهند.

12- تشکل های دانشجویی، نخبگان و رسانه هایی که با اهداف انقلابی این موضوع را پیگیری می کردند، از یاد نبرند که مصوبه تبعیض آمیز همچنان در جای خود باقی است بنابر این باید این موضوع را تا رسیدن به نتیجه حذف آن پیگیری کنند . البته مردم ما شک نداشته باشند که برخی از رسانه ها نیز به دنبال قلب واقعیت خواهند رفت و موضوع را به شکل دیگری القا خواهند کرد که این می تواند به عنوان یک شاحص درباره رفتار آنها مورد ارزیابی قرار گیرد.(!)

1- سایت حمیدرسایی
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
What causes pain in the Achilles tendon?
شنبه 8 مهر 1396 03:35 ب.ظ
Hello everybody, here every one is sharing such knowledge,
therefore it's pleasant to read this website, and I used to pay a visit this blog everyday.
How much does it cost for leg lengthening?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 11:22 ب.ظ
Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anyplace, when i read this article i thought i could also create comment due
to this good article.
Foot Problems
سه شنبه 17 مرداد 1396 02:28 ق.ظ
Your style is really unique in comparison to other folks I have read stuff from.
Thank you for posting when you've got the opportunity, Guess I will just book
mark this web site.
tanikachautin.jimdo.com
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:04 ب.ظ
My brother recommended I would possibly like this blog. He was entirely right.
This post actually made my day. You can not believe simply how so much time
I had spent for this information! Thanks!
How we can increase our height?
یکشنبه 15 مرداد 1396 12:08 ق.ظ
What's up, yup this article is truly pleasant and I have
learned lot of things from it about blogging.
thanks.
Foot Pain
سه شنبه 10 مرداد 1396 07:16 ق.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your blog?
My blog site is in the exact same niche as yours and my visitors would truly benefit from a lot of the information you provide here.
Please let me know if this ok with you. Many thanks!
Brenda
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:19 ب.ظ
I go to see every day a few websites and websites to read articles, however this blog provides feature based articles.
Fidel
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:39 ق.ظ
When someone writes an paragraph he/she retains the
thought of a user in his/her brain that how a user can know it.

Thus that's why this article is outstdanding.
Thanks!
BHW
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 05:24 ب.ظ
I could not refrain from commenting. Well written!
BHW
جمعه 1 اردیبهشت 1396 07:29 ب.ظ
Thanks for finally writing about >سلام66(فرشتو) - جیست بعدازاین تکلیف
ما...!? <Loved it!
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 06:28 ب.ظ
Thanks for some other informative website. Where else may I get that type of information written in such an ideal method?
I've a undertaking that I'm just now operating on,
and I've been on the look out for such information.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:35 ب.ظ
You ought to be a part of a contest for one of the greatest blogs on the web.

I am going to highly recommend this web site!
BHW
سه شنبه 22 فروردین 1396 11:17 ق.ظ
Thanks a bunch for sharing this with all of us you actually recognize what you're talking
approximately! Bookmarked. Kindly additionally discuss with my website =).
We could have a link change contract between us
manicure
چهارشنبه 16 فروردین 1396 03:00 ب.ظ
Admiring the persistence you put into your blog and detailed information you offer.
It's nice to come across a blog every once in a while that isn't the same old rehashed
information. Wonderful read! I've saved your site and I'm adding your
RSS feeds to my Google account.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 03:20 ق.ظ
Greetings from California! I'm bored to death
at work so I decided to browse your blog on my iphone during lunch break.
I enjoy the information you present here and can't
wait to take a look when I get home. I'm shocked at how fast your
blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G ..

Anyways, amazing site!
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 07:33 ب.ظ
What i do not realize is in truth how you are now
not actually a lot more smartly-liked than you might be right now.
You're so intelligent. You understand thus significantly relating to this matter, made
me individually imagine it from a lot of various angles.
Its like women and men don't seem to be fascinated until it's
something to do with Woman gaga! Your individual
stuffs outstanding. Always care for it up!
سید محمد علی شفیعی
دوشنبه 7 آذر 1390 03:10 ب.ظ
سلام علیکم.شعر با حالی ساخته بودید.پدر من هم به نمایندگان مجلس اس ام اس داد که این چه کاری بود انجام دادید مگه فقیر تو این مملکت نیست چرا نمیرید به داد به فقرا برسید به جای اینکه شکم خودتون رو این طوری پر میکنید.
پاسخ سید : سلام سیدخدا..
میزاست ومقام است و....
وسالم درامدن ازاین وسوسه ها،فقط کارمردان مخلص خداستزیرا:
این شیطان ست که خداوندرابعزنش قسم داده که همه رااغوامی کندجزبندگان مخلصش را.
آیات آخرسوره«ص»راببینید.
موفق ومویدیاشید.
بنیامین
پنجشنبه 3 آذر 1390 09:24 ق.ظ
با سلام
با مطلب جدیدی تحت عنوان " علی زاكانی؛ رئیس جبهه ساكتین فتنه و حامیان دانشگاه آزاد" به بررسی تناقضات عملی و فكری علی زاكانی در اتحاد با ساكتین فتنه پرداخته ایم. این مطلب را با دقت بخوانید و نظر دهید. كسانی كه در رسانه ها یكطور حرف میزنند ولی كاملا عكس عمل می كنند. اندكی صبر سحر نزدیك است

پاسخ سید : سلام
خدمت رسیدم...
مطالبتان راخواند،وآنراخوب دیدم.خسته نباشید
آری برادرم!دنیاست وبااهلش هزاران بازیهادارد....
موفق وموید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo