تبلیغات
سلام66(فرشتو) - بی اخلاقی تاکجا...!؟

سلام قولا من رب رحیم - خوش آمدید

بی اخلاقی تاکجا...!؟

نویسنده :سید
تاریخ:شنبه 9 مهر 1390-02:05 ب.ظ

چندی پیش نوشتم که: به كسی گفتند:چرانمازنمی خوانی!؟ گفت: درقرآن آمده:لاتقربوا الصلاه1 (نزدیك نمازنشوید). گفتند:خب بقیه آیه راهم بخوان...گفت: تاهمین جایش ماراكافی ست.ا

به دیگری گفتند:چراهرچه دلت خواست میكنی !؟گفت:قرآن گفته :افعلوا ما شئتم. (هركاری دلتان خواست بكنید)گفتند:پس چراآیه راازاولش نمی خوانی!؟.گفت:مارابه قبل ازآن كاری نیست،همین مارابه كام دل می رساند...

آنموقع درمورد«خاتون »بود.

ولی گویا این نصفه ونیمه گرفتنها داردبه یک فرهنگ واخلاق درجامعه تبدیل می شود.

وامروزهم برای چندمین بارشاهدیم که مثلا سایت معلوم الحالی(ا.خ)ازسایت دیگری (ر.نیوز) مطلبی گرفته واولش راسانسورکرده ودرسایت خودقرارداده تا بکام دل برسد،زیراسایت مذکورسخنان آقایی راسانسورگونه می گذاردکه مشرب فکری مناسبی بادست اندرکاران سایت ندارد،لذا آن قسمت رابرگزیده که بتواندروی آن مانورتبلیغاتی خودرابدهدتا افکاری را...(1)

حالاشما ببینیدباوجودامثال این سایتها ی فرهنگی واقتصادی واجتماعی (!)،چه خدماتی به اخلاق ودین وایمان واطلاعات مردم می شود(!)،جالب ست که صاحبان این سایتها خودشان راسینه چاک مردم معرفی کرده ومی کنند.وجالبتراینکه بعضا درراس مجلس ومحفلند.

خداآخروعاقبت مارابااین همه صداقت وپاکی آقایان ختم بخیرکند،وعجبا سیاست وشهرت وقدرت وثروت چه ها که نمی کند.،وبرای نشاندن بعضیها برکرسی ریاست چه حقها راکه ضایع نمی کندوچه بازی ها که سردیگران درنمی آورد.

البته دنیا دنیای مجازی ست،وگویا حق وعدل وانصاف وصداقت هم بایدمجازیش به مردم رسانده شود.وحالامن وتوبگردیم دنبال حقیقت درجایی که مجازیش مد شده...

1-درادامه مطلب بخوانید...

رجانیوزنوشت:
در همایش جبهه پایداری استان فارس مطرح شد؛
ناگفته‌هایی از نامه آیت‌الله بهجت به آقاتهرانی و دیدار اعضای فراكسیون انقلاب مجلس با مقام معظم رهبری

گروه استان‌ها- فارس: همایش‌های استانی جبهه پایداری انقلاب اسلامی كه هفته گذشته با گردهمایی در مشهد مقدس آغاز شده بود، در دومین ایستگاه به استان فارس رسید و در حالی كه در همایش مشهد، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان سخنران اصلی بود، در شیراز، حجت‌الاسلام و المسلمین آقاتهرانی به‌عنوان سخنران اصلی ناگفته‌هایی از نامه آیت‌الله بهجت درباره نمایندگی مجلس و دیدار اعضای فراكسیون انقلاب اسلامی با مقام معظم رهبری بیان كرد.

در ادامه این همایش نیز جلسه پرسش و پاسخ با حضور حجت‌الاسلام آقاتهرانی، دكتر لنكرانی و دكتر زارعی برگزار شد. همچنین لنكرانی به‌عنوان دبیر جبهه پایداری استان فارس معرفی شد.

به گزارش رجانیوز، آقاتهرانی در بخش اول سخنان خود به توحید و مراتب آن پرداخت و این موضوع  را یکی از ضروری‌ترین مباحثی که باید مورد توجه قرار بگیرد، عنوان کرد.

وی در این بخش توحید در ربوبیت را یکی از مراتب توحید و ولایت را یکی از زیرمجموعه های توحید در ربوبیت دانست و در تعریف ولایت گفت: ولایت یعنی اینکه تدبیر موجود ذی شعور با خداست.

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی در ادامه به روایت امام صادق(ع) در تبیین مسئله ولایت اشاره کرد و گفت:  یكی از اصحاب امام صادق علیه‏السلام به نام عمربن حنظله مى‏گوید درباره دو نفر از شیعیان كه میان آنان در مورد وام یا میراث نزاع درگرفته بود و قضاوت را نزد حاكم ستمگر برده و از داوران وى درخواست حكم كرده بودند، سؤال‏كردم كه آیا چنین كارى رواست. حضرت فرمودند: «من تحاكم الیهم فى حق أو باطلق فانّما تحاكم الى الطاغوت و ما یحكم له فانّما یأخذ سحتا و ان كان حقا ثابتا له لأنّه اخذه بحكم الطّاغوت و ما امروالله ان یكفر به قال‏الله تعالى "یریدون ان یتحاكم الى الطّاغوت و قد أمروا ان یكفروا به" قلت فكیف یصنعان؟، قال: ینظران من كان منكم قد روى حدیثنا و نظر فى حلالنا و حرامنا و عرف احكامنا فلیرضو به حكما فانّى قد جعلته علیكم حاكما، فاذا حكم بحكمنا فلم یقبل منه فانّما استخفّ بحكم اللّه و علینا ردّ و الرّادّ علینا الراد على اللّه فهو بحد الشّرك باللّه».

هركس در مورد حق یا باطلى قضاوت را نزد آنان (حاكم ستمگر) ببرد، یقینا داورى را نزد طاغوت برده است و چیزى را كه حاكم به نفع وى داورى مى‏كند، هر چند حق مسلّم او باشد، اگر بگیرد حرام است زیرا آن را به حكم طاغوت گرفته و خدا فرمان داده است كه مردم به طاغوت كفر ورزند، سؤال كردم پس چه كنند؟ حضرت فرمود: ببینند از میان شما هر كس حدیث ما را روایت كرده و در حلال و حرام ما نظر كرده و احكام ما را شناخته است، باید به داورى او راضى شوند، زیرا من او را حاكم شما قرارداده‏ام، پس اگر او با استناد به احكام ما حكم كند و از او پذیرفته نشود، همانا حكم خداى متعال نادیده گرفته شده و ما را رد كند خدا را رد كرده است و كسى كه حكم ما را رد كرده و [گناه این عمل] در حد شرك به خداى متعال است.

رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس در ادامه با یادآوری سخنانی از امام(ره) به تببین جایگاه ولایت فقیه پرداخت.

بخش دوم سخنان عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی به چرایی و فرایند تشکیل این جبهه اختصاص داشت كه متن کامل این بخش از سخنان حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی در ادامه آمده است:

رفتار برخی از اصولگرایان طوری است که مشارکتی‌ها هم به  آنها رأی می‌دهند

در زمان فتنه در مجلس از یک موضوع بسیار رنج می‌بردیم، برخی دوستانی که مدعی اصولگرایی هستند، در اوج فتنه‌گری فتنه‌گران با مواضع خود گاهی به نعل می زدند، گاهی به میخ؛ خودشان هم البته در مصاحبه‌هایشان تایید می‌کنند و می گویند اگر ما نبودیم، مجلس دو دسته و اوضاع خراب می شد، ما بودیم که مجلس را نگه داشتیم. اتفاقا راست هم می گویند چون رفتارشان طوری بود که مشارکتی ها هم به آنها رأی می‌دهند!

این دو دوزه بازی کردن ها در حالی بود که آقا مداوم بر شفاف سخن گفتن تاکید می کردند. طبیعی است وقتی شفاف سخن بگوییم عده ای ما را طرد کرده و کنار می‌گذارند.

آرام آرام یک جلساتی در مجلس گذاشتیم و در نهایت دوستان فراکسیون انقلاب اسلامی راه‌اندازی و نوشته ای جهت کسب تکلیف تقدیم رهبر معظم انقلاب شد. تلاش هم بر این بود که این نوشته حتما به دست مبارک ایشان برسد تا هرچه نظر مبارک معظم له است، به آن عمل شود.

آقا پیام دادند که این نوشته مبهم است و امر به توضیح بیشتر کردند دوستان چند پاراگراف اضافه و ارسال کردند دوباره پیام رسید که این متن نیز گویا نیست و بعد آقا فرمودند که برای ارائه توضیح بیشتر به محضرشان شرف‌یاب شویم.

زمان دیدار روز دوشنبه ساعت 10 صبح  تعیین شد که ایام شهادت امام سجاد(ع) هم بود. همراه با حدود 20 تا 30 نفر از نمایندگان به خدمت ایشان رسیدیم. پیش از این دیدار بنا بر این شد تا هرکدام از دوستان نکات مورد نظر خود را یادداشت کنند و شب قبل از این دیدار این نکات در قالب یک متن 12 صفحه ای جمع‌بندی شد تا در دیدار با آقا قرائت شود.

برنامه ریزی دوستان بر این منوال بود که بنده در ابتدا چند دقیقه ای در خصوص امام سجاد(ع) سخن بگویم و بعد توضیح مختصری از خواسته جمعی دوستان ارائه شود تا فضا برای قرائت آن متن آماده شود.

تعریف از خود کردن کار خوبی نیست اما در محضر آقا صحبت خیلی خوبی در خصوص امام سجاد(ع) مطرح کردم؛ بحثی کردم که خودم بلد نبودم! موضوع  این بحث حدود شش، هفت دقیقه ای نقش امام سجاد(ع) در بین اهل بیت(ع) بود و اینکه امام سجاد(ع) در زمان خود خیلی نرم افزاری عمل کرده و برنامه ایشان برای امروز ما برنامه بسیار مناسبی است که حضرت آقا نیز مورد لطف قرار دادند و بیان کردند که درباره امام سجاد(ع) اینگونه تا به‌حال نشنیده بودند.

بعد هم توضیح دادم که دوستان حاضر درجلسه برای این آمده اند که فقط این نکته را بگویند که "آقا ما هستیم. شما اگر صلاح می دانید روی ما حساب کنید"، در ادامه هم نوشته آیت الله بهجت را توضیح دادم. ماجرای نوشته آیت الله بهجت هم از این قرار است که بنده واقعا علاقه ای به شرکت در انتخابات مجلس نداشتم با اساتید محترم مشورت زیادی کردم اما به نتیجه ای نرسیدم بنا شد که از آیت الله بهجت مشورت بگیرم که ایشان چند سطری برای من نوشتند که خیلی عجیب است.

پیش گویی آیت‌الله بهجت که محقق شد

آیت الله بهجت همان ابتدای نوشته خود تاکید کردند که اگر می دانی به گناه می افتی، ورود شما به مجلس حرام است. بعد هم می فرمایند ولی به مجلس بروید اما تلاش نکنید اول باشید، همیشه خودتان را دوم قرار دهید، به این دلیل که اگر زمینه عقب نشینی فراهم شد، بتوانید عقب نشینی کنید. جالب بود وقتی این سطور را برای آیت الله مصباح خواندم، ایشان فرمودند که صبر کن چند ماه دیگر در انتخابات دوم می‌شوی! آیت الله بهجت غیب می گوید و البته همین طور هم شد، بنده علی رغم اینکه اصلا احتمال نمی دادم اما در تهران بعد از آقای حدادعادل با آن همه سابقه و فعالیت دوم شدم.

آیت‌الله بهجت شأن نمایندگان را دانستن و عمل به خواسته های زعیم می دانست

اما در نوشته آیت الله بهجت یک نکته بسیار برجسته وجود داشت. ایشان تاکید کردند که در مجلس، وظیفه شما این است که خواسته های زعیم را بدانی و دقیقا به خواسته های او عمل کنی والسلام. منظور آیت الله بهجت هم از زعیم حضرت آقا است. ایشان شأن رفتن ما به مجلس را تحقق خواسته های آقا برشمردند نه چیز دیگر.

از منظر شیعه، فقط ولی فقیه حق مصلحت اندیشی را دارد که به آن "مصالح مرسله" می‌گویند. در فقه ما جایگاه مصالح مرسله به دست ولایت فقیه است نه کس دیگر. ما باید به مُرّ احکام و قوانین عمل کنیم و اگر بنا باشد تغییری انجام شود، باید از سوی مقام ولایت باشد؛ مثلا باید دست دزد بریده شود، هر کس كه می خواهد باشد، مگر آنکه مقام ولایت منع كند.

بنده همین مطلب آیت الله بهجت را خدمت آقا عرض کردم که آمده ام به مجلس تا خواسته زعیم را محقق کنم و در این زمینه خواهم ایستاد. احساس می کنم که بقیه دوستان هم حرف‌شان همین بود.

بعد هم آن متن 12 صفحه ای خوانده شد که در آن انتقادهایی از وضع مجلس و هیات رئیسه و اشکالاتی که در مجلس است و همچنین کارهایی که در مجلس لازم است، انجام شود مطرح شد تا در صورت صلاح‌دید راهکاری از سوی آقا بیان شود. صفحه آخر این مقاله هم در رابطه با همراهان رییس جمهور بود که دوستان نسبت با این جریان احساس خطر می‌کردند.

آقا این نوشته را نوشته ای عادلانه، شجاعانه و بی پیرایه توصیف و نسبت به آن ابراز رضایت کردند. نکات دیگری هم فرمودند. البته ایشان تاکید کردند که شما آرمانی فکر می‌کنید، بدانید که آرمان‌ها به طور کامل محقق نمی شود اما باید پای آرمان‌ها ایستاد تا به آن رسید. آقا در سخنان‌شان به نکاتی هم راجع به فتنه اشاره کردند.

بر مبنای قرآن فتنه یکی از سنت‌های الهی است و بالاخره رخ می‌دهد؛ چه بخواهید و چه نخواهید. "احسب الناس ان یترکوا ان یقولوا آمنا وهم لا یفتنون" آیا مردم خیال می کنند همین که بگویند ایمان آوردیم، ما می پذیریم و آنها به فتنه نمی افتند؟ قطعا مبتلا به فتنه می شوند. "و لقد فتنا الذین من قبلهم" قبلی‌ها هم به فتنه افتادند، شما هم مبتلا می‌شوید. "فلیعلمن الله الذین صدقوا و لیعلمن الکاذبین" تا معلوم شود چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ. این فتنه ها بالاخره ریزش دارد.

آقا در سخنان خود یک تحلیلی داشتند که این تحلیل مرا به وحشت انداخت. البته عین عبارت آقا در خاطرم نیست اما نقل به مضمون این است که ایشان با یادآوری فتنه سال 1378 اشاره کردند که این فتنه در عرض چند دقیقه تمام شد.

بنده یادم است که در آن زمان با هشدار مختصر فرمانده سپاه پاسداران وقت به وزیر کشور چند دقیقه ای موضوع جمع شد.

بعد آقا اشاره داشتند به فتنه اخیر که ده سال بعد از فتنه سال 78 روی داد که جمع شدن آن حدود یک سال به طول انجامید. در ادامه فرمودند که اگر 10 سال دیگر فتنه ای رخ بدهد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

خلاصه باید حواس‎مان باشد، وظیفه ما هم مشخص است همان نکته همیشگی رهبر انقلاب؛ بصیرت.

عبارت ایشان این بود که باید نورافکن بین آنها بیندازید. برای توضیح این مطلب آقا خاطره ای عرض می کنم. یک زمانی سقف خانه ما در قم ریخت و دست ما به خشت و گل بند شد. خانه ما در کوچه ای بن بست قرار داشت و تنها ما در آن کوچه بودیم. چهار چراغ در کوچه نصب کردم، بعد از چند روز دیدم که لامپ ها را شکسته اند. لامپ ها را عوض کردم دوباره شکستند، به خانواده گفتم بشارت می دهم که خانه ما را دزد می زند! چرا که شکستن این لامپ ها به کرات نمی تواند کار بچه ها باشد، این کار کسی است که روشنایی مزاحمش است و می خواهد در تاریکی به کارش برسد. جالب است که چند روز بعد خانه ما را دزد زد!

اگر دیدید که چراغ ها را می شکنند، بدانید که قصد سویی در سر دارند و حتما در تاریکی می آیند.

بعد از پایان این جلسه، دوستان احساس مسئولیت بیشتری کردند تا در محور ولایت و با ولایتمداری حرکت کرده و پای آن بایستیم. به نظرم کار درستی انجام می دهیم ان‌شاءالله خدا توفیق دهد بتوانیم آن طور که شایسته و بایسته است، از ولایت حمایت کنیم.

دوستان حواس‌مان باشد خدای نکرده اگر مشکلی پیش بیاید، بی شک ولایت‌مداران برنده خواهند شد و آنها که فقط شعار می دهند اما در عمل کارهای دیگری انجام می دهند، درمانده خواهند شد.

وسایت (ا.خ)نیزنوشت:

پیش بینی آقاتهرانی در مورد دزدی از خانه اش به تحقق پیوست 

احزاب و تشکل ها - سایت رجانیوز بادرج خاطره ای از حجت الاسلام والمسلمین آقاتهرانی نوشت:

زمانی سقف خانه ما در قم ریخت و دست ما به خشت و گل بند شد. خانه ما در کوچه ای بن بست قرار داشت و تنها ما در آن کوچه بودیم. چهار چراغ در کوچه نصب کردم، بعد از چند روز دیدم که لامپ ها را شکسته اند. لامپ ها را عوض کردم دوباره شکستند، به خانواده گفتم بشارت می دهم که خانه ما را دزد می زند! چرا که شکستن این لامپ ها به کرات نمی تواند کار بچه ها باشد، این کار کسی است که روشنایی مزاحمش است و می خواهد در تاریکی به کارش برسد. جالب است که چند روز بعد خانه ما را دزد زد.
نوع مطلب : حرف درحرف  اجتماعی  نقد... 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
cialisvipsale.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 11:22 ق.ظ

Awesome stuff. Thanks.
5 mg cialis coupon printable when can i take another cialis where cheapest cialis cialis side effects tadalafil 5mg cialis professional yohimbe we like it cialis soft gel we recommend cheapest cialis opinioni cialis generico cialis 5 mg schweiz
http://kawanboni.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 03:50 ب.ظ

You've made your stand quite nicely!.
free cialis order a sample of cialis cipla cialis online ou trouver cialis sur le net cialis diario compra purchase once a day cialis cipla cialis online cialis in sconto cialis 5 mg effetti collateral cialis flussig
viabiovit.com/buy-viagra-from-india.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 09:53 ق.ظ

Many thanks, I like it.
best buy viagra viagra online canada buying viagra from canada buy real viagra cheap buy viagra online uk next day delivery buy genuine viagra online buy viagra pills online uk viagra usa online buy viagra overnight buy viagra online without a prescription
Cialis pills
سه شنبه 23 مرداد 1397 01:22 ق.ظ

Amazing posts, Thank you!
cialis 200 dollar savings card where to buy cialis in ontario we use it 50 mg cialis dose buy cheap cialis in uk get cheap cialis cialis rezeptfrei cialis price in bangalore cialis manufacturer coupon cialis authentique suisse click now buy cialis brand
Buy cialis online
دوشنبه 7 خرداد 1397 04:38 ب.ظ

You expressed that really well!
cialis 20mg preis cf cialis therapie cialis super kamagra buy original cialis cialis 5 mg scheda tecnica brand cialis nl cialis generico en mexico 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis 20 mg effectiveness cialis italia gratis
Viagra vs viagra
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397 05:27 ق.ظ

Truly loads of great material.
viagra price uk viagra cheap prices buy viagra locally buy viagra cheap uk can you buy viagra at the store viagra generic levitra online pharmacy viagra buy female viagra uk getting viagra uk where to buy viagra pills how to buy viagra without seeing a doctor
Cialis prices
یکشنبه 19 فروردین 1397 04:37 ق.ظ

Thanks. Ample write ups.

cialis purchasing generic cialis pill online miglior cialis generico brand cialis nl chinese cialis 50 mg tesco price cialis cialis per paypa precios cialis peru prezzo di cialis in bulgaria viagra vs cialis
Gerard
جمعه 17 آذر 1396 10:55 ق.ظ
With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright violation? My website has a lot of completely unique content I've either
written myself or outsourced but it appears a lot of it is popping
it up all over the web without my agreement. Do you know any techniques to help protect
against content from being stolen? I'd definitely appreciate it.
ask a psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:58 ب.ظ
من روزانه برخی از سایت ها و وب سایت ها را برای خواندن مقالات یا بررسی می خوانم، اما این وبلاگ به کیفیت بر اساس آن می پردازد
پست ها.
Foot Pain
سه شنبه 10 مرداد 1396 01:29 ق.ظ
When someone writes an piece of writing he/she retains the thought of a user in his/her mind
that how a user can understand it. So that's why this article
is outstdanding. Thanks!
Allie
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:23 ب.ظ
Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
Very helpful info particularly the last part :) I care
for such info a lot. I was seeking this certain information for a very long time.

Thank you and best of luck.
Klara
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:31 ق.ظ
You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually
something that I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me.
I am looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 06:48 ب.ظ
My developer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the expenses.
But he's tryiong none the less. I've been using
WordPress on a number of websites for about a year and am concerned
about switching to another platform. I have heard great things
about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts
into it? Any help would be really appreciated!
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 12:37 ق.ظ
You actually make it appear so easy along with your presentation however
I find this topic to be actually something that I believe I would by
no means understand. It sort of feels too complicated and extremely wide for me.
I am taking a look forward to your next post, I will try to get the cling of
it!
مریم
دوشنبه 11 مهر 1390 02:19 ب.ظ
سلام
مرسی از حضورتون و ممنو از لطفتون منم شمار و لینک کردم خیلی ناراحت شدم ببخشید اگر دیر جواب دادم به بزرگی خورتون آقا سید ببخشید.

گاهی وقتها از نردبان بالا می روی تا دستان خدا را بگیری غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته که تو نیفتی.
پاسخ سید : سلام
زنده باشی،
بابا،این حرفهاچیه ماکه هستیم ببخشیم ،خداعاقبت به خیری رابه شما ببخشد.
...وبعضی ها هم دادمی زنندکه باخداحرف بزنند،غافل ازاینکه خداازدلشان هم به آنان نزدیکترست.(ان الله یحول بین المرء وقلبه)
سالم ومویدباشید.یاحق.
مریم
شنبه 9 مهر 1390 02:31 ب.ظ
سلام وبلاگ زیبا و با محتوای خوبی دارین اگر موافق باشین خوشحال میشم با وبلاگ مدهبی خوبی چون شما تبادل لینک کنم منتظر حضور گرمتان هستم دوست عزیز
پاسخ سید : سلام
این نظرلطف شماست...
وب خوب شما راهم دیدم،دستمریزاد....
«ماتاآخرایستاده ایم »هم بربال «فرشتو»نقش بست.
سالم وچون همیشه پویا وگویا باشید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo