تبلیغات
سلام66(فرشتو) - درراه عدالت....

سلام قولا من رب رحیم - خوش آمدید

درراه عدالت....

نویسنده :سید
تاریخ:شنبه 2 مهر 1390-02:45 ب.ظ

 انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران!

عزیزان دانشجو !

ازآنجا که عدالت رفته دنبال برادرتا اورابرگرداندوبه محاکمه نشاندوهنوزهم بازنگشته ،لذا محکمه خواهربدلیل عدم حضورعدالت کمافی السابق به تعویق می افتد،وازآنجا که ترافیک راهروی های عدالتخانه مانندجاده ی چالوس شده واخلاص حضراتی،باعث بارش اختلاس هم شده وترافیک سنگینی دررفت وآمدعدالت صورت گرفته ، فعلاجاده رسیدن به آن یکطرفه شده وتابلوهای فتنه درحال برداشتن است وبجای آن تابلوهای انحرافی بایدکاشته شود لذاشما باکمی صبرایوبی وطول عمری درحدنوح به خواسته عجولانه خود، آجلانه خواهیدرسیدوازآنجا که عدالت رااحترامی خاص است واسکورت مجهزی بهرآن لازمست لذابرشما ست فعلاتاجیل رابرتعجیل سوارنماییدتادراین ترافیک پیاده نمانیدواگربجایی نرسیدید روزی عدالت خودش بشما خواهدرسید،پس دررسیدن به عدالت،سبقت غیرمجازنگیرید...!!

ومی دانیدکه آقای پلیس هم ازمسیرسوخت رفته فوتبال تا باهدیه 500لیتری بنزین جهت بازیکنان بی بضاعت پرسپولیس به آنان انرژی و پیروزی بخشدوبااینکارریشه عدالت درجامعه محکم شودوبعدازفوتبال نوبت به پیروزی خودعدالت هم می رسد،آسیاب به نوبت دیگه...! وهروقت فوتبال تمام شد،عدالت درموردویژه زاده هاهم به اجرادرخواهدآمد...پس لطفاعجله نکنید که عجله کارشیطونه آ... !!(1)

1-لطفاادامه مطلب رابخوانید.
23به گزارش فرهنگ نیوز به نقل از خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، پس از آن بود که وکیل فائزه هاشمی درخواست مهلت یک ماهه کرد تا از شدت این موج علیه وی کاسته شود اما امروز با وجود گذشت پنج روز از مهلت یک ماهه قوه قضائیه به دختر آقای هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلت نظام به نظر می رسد این پرونده همچنان مسکوت مانده است.

این در حالی است که چند روز پیش در پی افزایش فشارها به مفسده مدیریتی در دانشگاه آزاد، هاشمی رفسنجانی هر چند به بهانه افتتاح یک سوله خالی(!) در دانشگاه آزاد به قزوین رفت و سخنان در نوع خود جالب توجهی را مطرح کرد.

صبح امروز انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با اشاره به اتمام استمهال یک ماهه فائزه هاشمی خواستار تسریع در بررسی پرونده وی در دادگاه انقلاب اسلامی شد.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای و با اشاره به گذشت 5 روز از پایان استمهال یک ماهه فائزه هاشمی خواستار اقدام عاجل قوه قضائیه در بررسی این پرونده و ممانعت از به تأخیر افتادن روند اجرای عدالت شد.

متن کامل بیانیه دانشجویان به شرح زیر است:

"
به مسئولان خیر خواه در قوای سه گانه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد به نوعی هم دستی با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومى به دستگاههاى دولتى و قضائى در گرو آن است که این دستگاهها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعیت و عدم تزلزل خود را نشان دهند."
 
امام خامنه‌ای

با گذشت بیش از 2 سال از فتنه ی سال 88 در حدود 40 روز پیش در تاریخ 23/5/1390 شنیدن خبر اولین جلسه محاکمه  فائزه هاشمی با موضوع اعلام جرم دادستانی تهران به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام  جمهوری اسلامی و اتهام انتسابی به «فائزه هاشمی» در خصوص مصاحبه او با سایت روزآنلاین موجی از امیدواری در بین مردم  تشنه عدالت و به خصوص جریان دانشجوئی ایجاد شد که ناگهان  با انتشار خبر قبول درخواست استمهال یک ماهه فائزه هاشمی توسط قاضی پرونده این شادی فروکش کرد.

 
گوشه‌ای از موارد مستندی که فائزه هاشمی در قبل و بعد از انتخابات 88 مرتکب آن‌ها شده و باید در رابطه با ‌آن‌ها پاسخ دهد عبارتند از: توهین به رئیس جمهور وقت ‌کشور در تاریخ 2 خرداد 88، شرکت در راهپیمائی 25 خرداد88، تحریک مردم در مقابل سازمان صدا و سیما به شعار دادن علیه نظام 26 خرداد، شرکت در اغتشاشات روز 30 خرداد  در خیابان آزادی و تحریک اعتشاشگران، حضور در اغتشاشات روز عاشورا، حضور در اغتشاش 25 بهمن، اتهام‌زنی به نظام در مصاحبه با سایت‌های وابسته به فتنه و موارد دیگر. با بررسی این اقدامات پشت سرهم در طی 2 سال به سادگی مشخص می‌شود که مسامحه و عدم برخورد به موقع قوه قضائیه و اجرای مر قانون دررابطه با این آقازاده باعث شده است که او و برخی افراد دیگر که در موقعیتی مشابه او قرار دارند به سادگی به خود اجازه دهند که نظام مقدس جمهوری اسلامی را که با خون هزاران شهید آبیاری شده است را به مسخره بگیرند و آب از آب هم تکان نخورد.

در همان بحبوحه بعد از انتخابات شاهد آن بودیم که افراد مختلف بامنصب‌های گوناگون در نظام به دلیل حضور در یکی از این تجمعات و یا انجام این قبیل اقدامات ضد نظام  به سرعت محاکمه و قانون در مورد آنها اجرا شد که بسیار جای خوشحالی داشت، اما علامت سؤال بسیار بزرگ مردم این است که چرا خانواده آقای هاشمی دارای حاشیه امنیت کامل هستند و پرونده پسران و دختر او جریان نمی‌یابد. آیا نباید ترس از خدا به جای ترس از اشخاص و منصب در رأس امور مسئولین مربوطه قرار بگیرد. درحال حاضر با گذشت پنج روز از فرصت یکماهه فائزه هاشمی برای حضور در دادگاه و 2 سال از عدم حضور مهدی هاشمی در دادگاه برای پاسخگوئی به اتهامات، قوه قضائیه باید با برخورد قاطع و سریع خود با فرزندان آقای هاشمی اعتماد کم رنگ شده مردم به این دستگاه را دوباره احیا کند.

در روزهایی که پس از گذشت سال‌ها رنج و محنت و گلاویز شدن‌های متعدد سیاسی دانشجویان با بدنه مافیایی دانشگاه آزاد خبر از انتخاب رئیس جدید این دانشگاه در جلسه آتی هیئت امنا منتشر می‌شود، شاهد آن هستیم که آقای هاشمی همچون همیشه و برای به‌دست آوردن تریبونی در فضای دانشگاه در اقدامی کانالیزه به دانشگاه آزاد قزوین می‌رود و با افتتاح غیرقانونی چند ساختمان خالی و مراکزی که هنوز مجوز فعالیت ندارند به نطق سیاسی و موضع‌گیری علیه جریاناتی که خواسته‌ای جز اجرای عدالت برای همه مردم جامعه و همچنین اعضای خانواده وی ندارد، می‌پردازد.

سؤال اینجاست این چه فشاری است که به آقای هاشمی و خانواده‌شان وارد شده ولی هنوز بعد از گذشت 2 سال هیچ خروجی نداشته است؟ این چه فشاری است که آقای هاشمی از آن گله می‌کنند اما هنوز نتوانسته فرزند وی، مهدی هاشمی را به کشور برگرداند؟ این کدام فشار است که هنوز نتوانسته از آقای هاشمی به خاطر انتشار نامه‌ تهدیدآمیزش در ایام فتنه به رهبری نظام و یا خطبه‌های وهن‌برانگیز او در نماز جمعه بازخواست کند؟ این فشار چیست که آقای هاشمی در تریبونی از دانشگاه آزاد قزوین از آن گله می‌کنند اما هنوز نتوانسته تکلیف رئیس این دانشگاه را مشخص کند؟ انشاءالله که آقای هاشمی بنا ندارند با وارونه‌نمایی مسائل و مظلوم‌نمایی هزینه‌ها را برای اجرای عدالت و اینکه مردم به حقوق خود برسند بالا ببرد

چرا هر زمانی که بحث تغییر و تحولی در سرنوشت دانشگاه آزاد و یا تعیین تکلیف و بازخواست اولاد یا نزدیکان آقای هاشمی می‌شود، این برادر گرامی به جای همراهی با نظام و مسئولین اجرای عدالت به سخنرانی و گله‌گذاری علیه آنان می‌پردازد؟ چرا آقای هاشمی که تحولات عظیم جهان اسلام، افول بیش از پیش جهان استکبار و غرب، اقبال گسترده جهانیان به ایران اسلامی و رهبری عزیز، سقوط دیکتاتورهای منطقه و در ادامه انشاءالله سقوط آل‌سعود را می‌بینند، در این باره کلمه‌ای بیان نمی‌کنند اما تریبون ایشان در نقد به مطالبه‌گران و جوانان خواستار اجرای عدالت همواره فعال است؟ امیدواریم سخنان آقای هاشمی در دانشگاه آزاد قزوین در واکنش به اتمام استمهال دخترشان و یا در مخالفت با تعیین تکلیف ریاست دانشگاه آزاد و تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی نباشد که اگر غیر از این باشد معنای خوب و پسندیده‌ای ندارد و آقای هاشمی می‌ماند و مطالبات مردم و دادگاه انقلاب و عدل خداوند متعال.

در پایان ما دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران فارغ از سخنان و نوع موضع‌گیری خاص آقای هاشمی که همیشه می‌شنویسم و به آن عادت کرده‌ایم خطاب به مسئولین قضایی و امنیتی کشور اعلام می‌داریم که دیگر تاب و تحمل ذره‌ای تسامح و تساهل در برخورد قاطع و قانون‌مدار با قانون‌شکنان و مخالفین مردم و نظام خواه از خانواده آقای هاشمی باشد خواه اختلاس کننده 3 هزار میلیاردی باشد، خواه قاتل شهید علیمحمدی و... را نداریم و از قوه قضائیه به جد می‌خواهیم که قاطعانه برای ریشه‌کن کردن تمامی این موارد نامیمون در میدان نبرد با ظلم، فساد و تبعیض باقی بماند و بداند که جریان دانشجویی کشور، ملت شریف و عزیز ایران پشتیبان شمشیر آخته عدالت باقی خواهد ماند


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
foot issues
شنبه 18 شهریور 1396 09:56 ق.ظ
Heya i am for the first time here. I found this board and I find
It truly useful & it helped me out a lot.

I am hoping to provide something again and aid others such as you aided
me.
Can you stretch to get taller?
دوشنبه 30 مرداد 1396 03:20 ب.ظ
I like the valuable info you provide in your articles.
I'll bookmark your blog and check again here regularly.
I am quite sure I'll learn lots of new stuff right here! Best of luck for the next!
Foot Issues
سه شنبه 10 مرداد 1396 08:32 ق.ظ
I was recommended this website by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as nobody else know
such detailed about my difficulty. You are wonderful!
Thanks!
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 04:34 ب.ظ
What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I've found It positively useful and it has helped
me out loads. I am hoping to contribute & help different customers like its
aided me. Good job.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 10:32 ق.ظ
Hi there all, here every one is sharing these knowledge,
thus it's pleasant to read this website, and I used to
pay a quick visit this blog every day.
manicure
شنبه 12 فروردین 1396 09:03 ق.ظ
Hi there, this weekend is nice for me, since this point in time i am reading this
great educational post here at my house.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo